O wymiernych punktach koła
Wiadomości Matematyczne, Tome 12 (1908) no. Dodatek_1, pp. 47-54
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1908_12_Dodatek_1_a5,
title = {O wymiernych punktach ko{\l}a},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {47--54},
year = {1908},
volume = {12},
number = {Dodatek_1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1908_12_Dodatek_1_a5/}
}
O wymiernych punktach koła. Wiadomości Matematyczne, Tome 12 (1908) no. Dodatek_1, pp. 47-54. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1908_12_Dodatek_1_a5/