O pewnych kształtach całek kanonicznych hypereliptycznych drugiego gatunku i ich związków z funkcyami theta
Wiadomości Matematyczne, Tome 12 (1908) no. 1-2-3-4, pp. 27-34
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1908_12_1-2-3-4_a1,
title = {O pewnych kszta{\l}tach ca{\l}ek kanonicznych hypereliptycznych drugiego gatunku i ich zwi\k{a}zk\'ow z funkcyami theta},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {27--34},
year = {1908},
volume = {12},
number = {1-2-3-4},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1908_12_1-2-3-4_a1/}
}
O pewnych kształtach całek kanonicznych hypereliptycznych drugiego gatunku i ich związków z funkcyami theta. Wiadomości Matematyczne, Tome 12 (1908) no. 1-2-3-4, pp. 27-34. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1908_12_1-2-3-4_a1/