O wykładzie ilości niewymiernych w szkole średniej
Wiadomości Matematyczne, Tome 11 (1907), pp. 33-38
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1907_11_Supplement_1_a5,
title = {O wyk{\l}adzie ilo\'sci niewymiernych w szkole \'sredniej},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {33--38},
year = {1907},
volume = {11},
number = {Supplement_1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1907_11_Supplement_1_a5/}
}
O wykładzie ilości niewymiernych w szkole średniej. Wiadomości Matematyczne, Tome 11 (1907), pp. 33-38. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1907_11_Supplement_1_a5/