Cecha podzielności Lucasa
Wiadomości Matematyczne, Tome 11 (1907) no. 4-5-6, pp. 247-256
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1907_11_4-5-6_a3,
title = {Cecha podzielno\'sci {Lucasa}},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {247--256},
year = {1907},
volume = {11},
number = {4-5-6},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1907_11_4-5-6_a3/}
}
Cecha podzielności Lucasa. Wiadomości Matematyczne, Tome 11 (1907) no. 4-5-6, pp. 247-256. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1907_11_4-5-6_a3/