Wzór analityczny na pewną funkcyę liczbową
Wiadomości Matematyczne, Tome 11 (1907) no. 4-5-6, pp. 225-231
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1907_11_4-5-6_a1,
title = {Wz\'or analityczny na pewn\k{a} funkcy\k{e} liczbow\k{a}},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {225--231},
year = {1907},
volume = {11},
number = {4-5-6},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1907_11_4-5-6_a1/}
}
Wzór analityczny na pewną funkcyę liczbową. Wiadomości Matematyczne, Tome 11 (1907) no. 4-5-6, pp. 225-231. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1907_11_4-5-6_a1/