O najnowszych badaniach nad podstawami Matematyki
Wiadomości Matematyczne, Tome 9 (1905) no. 1-2, pp. 23-45
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1905_9_1-2_a2,
title = {O najnowszych badaniach nad podstawami {Matematyki}},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {23--45},
year = {1905},
volume = {9},
number = {1-2},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1905_9_1-2_a2/}
}
O najnowszych badaniach nad podstawami Matematyki. Wiadomości Matematyczne, Tome 9 (1905) no. 1-2, pp. 23-45. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1905_9_1-2_a2/