Wydawnictwa Redakcyi "Prac matematyczno-fizycznych" i Redakcyi "Wiadomości matematycznych"
Wiadomości Matematyczne, Tome 8 (1904) no. 1-2-3, pp. 171-172
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1904_8_1-2-3_a11,
title = {Wydawnictwa {Redakcyi} {"Prac} matematyczno-fizycznych" i {Redakcyi} {"Wiadomo\'sci} matematycznych"},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {171--172},
year = {1904},
volume = {8},
number = {1-2-3},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1904_8_1-2-3_a11/}
}
Wydawnictwa Redakcyi "Prac matematyczno-fizycznych" i Redakcyi "Wiadomości matematycznych". Wiadomości Matematyczne, Tome 8 (1904) no. 1-2-3, pp. 171-172. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1904_8_1-2-3_a11/