Dowód twierdzenia D'Alemberta
Wiadomości Matematyczne, Tome 7 (1903) no. 3-4, pp. 177-179
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1903_7_3-4_a3,
title = {Dow\'od twierdzenia {D'Alemberta}},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {177--179},
year = {1903},
volume = {7},
number = {3-4},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1903_7_3-4_a3/}
}
Dowód twierdzenia D'Alemberta. Wiadomości Matematyczne, Tome 7 (1903) no. 3-4, pp. 177-179. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1903_7_3-4_a3/