Zarys teoryi liczb względnych
Wiadomości Matematyczne, Tome 6 (1902) no. 4-5, pp. 181-206
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1902_6_4-5_a3,
title = {Zarys teoryi liczb wzgl\k{e}dnych},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {181--206},
year = {1902},
volume = {6},
number = {4-5},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1902_6_4-5_a3/}
}
Zarys teoryi liczb względnych. Wiadomości Matematyczne, Tome 6 (1902) no. 4-5, pp. 181-206. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1902_6_4-5_a3/