O zadaniu petersburskim
Wiadomości Matematyczne, Tome 6 (1902) no. 4-5, pp. 167-173
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1902_6_4-5_a1,
title = {O zadaniu petersburskim},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {167--173},
year = {1902},
volume = {6},
number = {4-5},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1902_6_4-5_a1/}
}
O zadaniu petersburskim. Wiadomości Matematyczne, Tome 6 (1902) no. 4-5, pp. 167-173. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1902_6_4-5_a1/