Zagadnienie z teoryi ubezpieczenia rent na wypadek niezdolności do pracy
Wiadomości Matematyczne, Tome 5 (1901) no. 1-2-3, pp. 59-63
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1901_5_1-2-3_a4,
title = {Zagadnienie z teoryi ubezpieczenia rent na wypadek niezdolno\'sci do pracy},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {59--63},
year = {1901},
volume = {5},
number = {1-2-3},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1901_5_1-2-3_a4/}
}
Zagadnienie z teoryi ubezpieczenia rent na wypadek niezdolności do pracy. Wiadomości Matematyczne, Tome 5 (1901) no. 1-2-3, pp. 59-63. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1901_5_1-2-3_a4/