O stosowalności wzorów dyspersyjnych
Wiadomości Matematyczne, Tome 5 (1901) no. 1-2-3, pp. 1-9
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1901_5_1-2-3_a0,
title = {O stosowalno\'sci wzor\'ow dyspersyjnych},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {1--9},
year = {1901},
volume = {5},
number = {1-2-3},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1901_5_1-2-3_a0/}
}
O stosowalności wzorów dyspersyjnych. Wiadomości Matematyczne, Tome 5 (1901) no. 1-2-3, pp. 1-9. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1901_5_1-2-3_a0/