Drugi międzynarodowy kongres matematyków, odbyty w Paryżu od 6-12 sierpnia 1900r.
Wiadomości Matematyczne, Tome 4 (1900) no. 5-6, pp. 243-247
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1900_4_5-6_a2,
title = {Drugi mi\k{e}dzynarodowy kongres matematyk\'ow, odbyty w {Pary\.zu} od 6-12 sierpnia 1900r.},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {243--247},
year = {1900},
volume = {4},
number = {5-6},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1900_4_5-6_a2/}
}
Drugi międzynarodowy kongres matematyków, odbyty w Paryżu od 6-12 sierpnia 1900r.. Wiadomości Matematyczne, Tome 4 (1900) no. 5-6, pp. 243-247. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1900_4_5-6_a2/