O objętościach brył, utworzonych ruchem przestrzennym figury niezmiennej
Wiadomości Matematyczne, Tome 3 (1899) no. 5-6, pp. 215-248
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1899_3_5-6_a0,
title = {O obj\k{e}to\'sciach bry{\l}, utworzonych ruchem przestrzennym figury niezmiennej},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {215--248},
year = {1899},
volume = {3},
number = {5-6},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1899_3_5-6_a0/}
}
O objętościach brył, utworzonych ruchem przestrzennym figury niezmiennej. Wiadomości Matematyczne, Tome 3 (1899) no. 5-6, pp. 215-248. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1899_3_5-6_a0/