Z teoryi funkcyj analitycznych
Wiadomości Matematyczne, Tome 3 (1899) no. 3-4, pp. 147-154
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1899_3_3-4_a3,
title = {Z teoryi funkcyj analitycznych},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {147--154},
year = {1899},
volume = {3},
number = {3-4},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1899_3_3-4_a3/}
}
Z teoryi funkcyj analitycznych. Wiadomości Matematyczne, Tome 3 (1899) no. 3-4, pp. 147-154. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1899_3_3-4_a3/