O kwadraturach krzywych, utworzonych ruchem posuwistym figury niezmiennej
Wiadomości Matematyczne, Tome 3 (1899) no. 1-2, pp. 1-39
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1899_3_1-2_a0,
title = {O kwadraturach krzywych, utworzonych ruchem posuwistym figury niezmiennej},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {1--39},
year = {1899},
volume = {3},
number = {1-2},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1899_3_1-2_a0/}
}
O kwadraturach krzywych, utworzonych ruchem posuwistym figury niezmiennej. Wiadomości Matematyczne, Tome 3 (1899) no. 1-2, pp. 1-39. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1899_3_1-2_a0/