O punktach urojonych
Wiadomości Matematyczne, Tome 2 (1898) no. 3-4, pp. 130-150
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1898_2_3-4_a3,
title = {O punktach urojonych},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {130--150},
year = {1898},
volume = {2},
number = {3-4},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1898_2_3-4_a3/}
}
O punktach urojonych. Wiadomości Matematyczne, Tome 2 (1898) no. 3-4, pp. 130-150. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1898_2_3-4_a3/