Kilka uwag o rurkach Cagniard de la Toura
Wiadomości Matematyczne, Tome 2 (1898) no. 3-4, pp. 126-130
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1898_2_3-4_a2,
title = {Kilka uwag o rurkach {Cagniard} de la {Toura}},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {126--130},
year = {1898},
volume = {2},
number = {3-4},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1898_2_3-4_a2/}
}
Kilka uwag o rurkach Cagniard de la Toura. Wiadomości Matematyczne, Tome 2 (1898) no. 3-4, pp. 126-130. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1898_2_3-4_a2/