Notatka o zasadach termodynamiki. I
Wiadomości Matematyczne, Tome 2 (1898) no. 1-2, pp. 7-10
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@misc{WM_1898_2_1-2_a1,
title = {Notatka o zasadach termodynamiki. {I}},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {7--10},
year = {1898},
volume = {2},
number = {1-2},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1898_2_1-2_a1/}
}
Notatka o zasadach termodynamiki. I. Wiadomości Matematyczne, Tome 2 (1898) no. 1-2, pp. 7-10. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1898_2_1-2_a1/