Zagadnienia
Wiadomości Matematyczne, Tome 1 (1897) no. 2-3, pp. 134-137
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
Rozwiązanie zagadnienia 1-go przez Z. Krygowskiego, M. H. Horowitza, Niewęgłowskiego, str. 134-136. Zagadnienie 2-gie podał M. H. Horowitz. str. 136 Zagadnienie 3-e podał T. Rudzki
@misc{WM_1897_1_2-3_a8,
title = {Zagadnienia},
journal = {Wiadomo\'sci Matematyczne},
pages = {134--137},
year = {1897},
volume = {1},
number = {2-3},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1897_1_2-3_a8/}
}
Zagadnienia. Wiadomości Matematyczne, Tome 1 (1897) no. 2-3, pp. 134-137. http://geodesic.mathdoc.fr/item/WM_1897_1_2-3_a8/