Transiro per diferencialaj ekvacioj de probablodenso al karakteriza funkcio kaj inverse
Portugaliae mathematica, Tome 10 (1951) no. 2, pp. 71-80
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{PORMA_1951__10_2_114507,
author = {Reiers\"ol, Olav},
title = {Transiro per diferencialaj ekvacioj de probablodenso al karakteriza funkcio kaj inverse},
journal = {Portugaliae mathematica},
pages = {71--80},
year = {1951},
volume = {10},
number = {2},
mrnumber = {0044807},
zbl = {0045.22402},
language = {eo},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PORMA_1951__10_2_114507/}
}
Reiersöl, Olav. Transiro per diferencialaj ekvacioj de probablodenso al karakteriza funkcio kaj inverse. Portugaliae mathematica, Tome 10 (1951) no. 2, pp. 71-80. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PORMA_1951__10_2_114507/