O przewodnictwie cieplnem ciał sproszkowanych
Pisma Mariana Smoluchowskiego, Tome 2 (1927) no. 1, pp. 66-77
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@article{PMS_1927_2_1_a8,
author = {Smoluchowski, Marian},
title = {O przewodnictwie cieplnem cia{\l} sproszkowanych},
journal = {Pisma Mariana Smoluchowskiego},
pages = {66--77},
year = {1927},
volume = {2},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMS_1927_2_1_a8/}
}
Smoluchowski, Marian. O przewodnictwie cieplnem ciał sproszkowanych. Pisma Mariana Smoluchowskiego, Tome 2 (1927) no. 1, pp. 66-77. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMS_1927_2_1_a8/