O pewnym zagadnieniu dzielników Ramanujana
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 35 (1928-1929) no. 2, pp. 101-126
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1928-1929_35_2_a1,
author = {Walfisz, Arnold},
title = {O pewnym zagadnieniu dzielnik\'ow {Ramanujana}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {101--126},
year = {1928-1929},
volume = {35},
number = {2},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1928-1929_35_2_a1/}
}
Walfisz, Arnold. O pewnym zagadnieniu dzielników Ramanujana. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 35 (1928-1929) no. 2, pp. 101-126. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1928-1929_35_2_a1/