O pierwszej pochodnej uogólnionej
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 34 (1925-1926) no. 1, pp. 63-65
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1925-1926_34_1_a4,
author = {Rajchman, Aleksander},
title = {O pierwszej pochodnej uog\'olnionej},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {63--65},
year = {1925-1926},
volume = {34},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1925-1926_34_1_a4/}
}
Rajchman, Aleksander. O pierwszej pochodnej uogólnionej. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 34 (1925-1926) no. 1, pp. 63-65. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1925-1926_34_1_a4/