O uogólnieniu twierdzenia Pascala, podanem przez Buschego, i o twierdzeniach wzajemnych z tem związanych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 29 (1918) no. 1, pp. 67-76
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1918_29_1_a1,
author = {Mehmke, R.},
title = {O uog\'olnieniu twierdzenia {Pascala,} podanem przez {Buschego,} i o twierdzeniach wzajemnych z tem zwi\k{a}zanych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {67--76},
year = {1918},
volume = {29},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1918_29_1_a1/}
}
Mehmke, R. O uogólnieniu twierdzenia Pascala, podanem przez Buschego, i o twierdzeniach wzajemnych z tem związanych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 29 (1918) no. 1, pp. 67-76. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1918_29_1_a1/