O rozwiązaniach osobliwych równań różniczkowych algebraicznych rzędu pierwszego
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 28 (1917) no. 1, pp. 151-193
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1917_28_1_a8,
author = {Hamburger, M. and Dickstein, S.},
title = {O rozwi\k{a}zaniach osobliwych r\'owna\'n r\'o\.zniczkowych algebraicznych rz\k{e}du pierwszego},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {151--193},
year = {1917},
volume = {28},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1917_28_1_a8/}
}
Hamburger, M.; Dickstein, S. O rozwiązaniach osobliwych równań różniczkowych algebraicznych rzędu pierwszego. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 28 (1917) no. 1, pp. 151-193. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1917_28_1_a8/