Z Geometryi rzutowej analitycznej
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 28 (1917) no. 1, pp. 86-100
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1917_28_1_a4,
author = {M\"untz, Ch. H.},
title = {Z {Geometryi} rzutowej analitycznej},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {86--100},
year = {1917},
volume = {28},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1917_28_1_a4/}
}
Müntz, Ch. H. Z Geometryi rzutowej analitycznej. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 28 (1917) no. 1, pp. 86-100. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1917_28_1_a4/