Reguła Lagrange'a w zagadnieniu izoperymetrycznem dla całek pojedyńczych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 21 (1910) no. 1, pp. 55-60
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1910_21_1_a6,
author = {Rosenblatt, A.},
title = {Regu{\l}a {Lagrange'a} w zagadnieniu izoperymetrycznem dla ca{\l}ek pojedy\'nczych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {55--60},
year = {1910},
volume = {21},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1910_21_1_a6/}
}
Rosenblatt, A. Reguła Lagrange'a w zagadnieniu izoperymetrycznem dla całek pojedyńczych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 21 (1910) no. 1, pp. 55-60. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1910_21_1_a6/