O niektórych zagadnieniach elektronowej teoryi metali
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 207-216
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1908_19_1_a9,
author = {Thullie, Zdzis{\l}aw},
title = {O niekt\'orych zagadnieniach elektronowej teoryi metali},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {207--216},
year = {1908},
volume = {19},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a9/}
}
Thullie, Zdzisław. O niektórych zagadnieniach elektronowej teoryi metali. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 207-216. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a9/