O zasadzie Dirichleta
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 123-129
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1908_19_1_a6,
author = {Zaremba, S.},
title = {O zasadzie {Dirichleta}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {123--129},
year = {1908},
volume = {19},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a6/}
}
Zaremba, S. O zasadzie Dirichleta. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 123-129. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a6/