Przyczynki do Elektrodynamiki ciał poruszających się
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 63-75
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1908_19_1_a3,
author = {Laub, J.},
title = {Przyczynki do {Elektrodynamiki} cia{\l} poruszaj\k{a}cych si\k{e}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {63--75},
year = {1908},
volume = {19},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a3/}
}
Laub, J. Przyczynki do Elektrodynamiki ciał poruszających się. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 63-75. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a3/