O całkowaniu pewnych równań różniczkowych zwyczajnych rzędu drugiego
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 1-16
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1908_19_1_a0,
author = {Sto\.zek, W.},
title = {O ca{\l}kowaniu pewnych r\'owna\'n r\'o\.zniczkowych zwyczajnych rz\k{e}du drugiego},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {1--16},
year = {1908},
volume = {19},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a0/}
}
Stożek, W. O całkowaniu pewnych równań różniczkowych zwyczajnych rzędu drugiego. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 19 (1908) no. 1, pp. 1-16. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1908_19_1_a0/