O całkach nieanalitycznych równań różniczkowych o pochodnych cząstkowych rzędu pierwszego
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 17 (1906) no. 1, pp. 259-264
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1906_17_1_a7,
author = {Przeborski, A.},
title = {O ca{\l}kach nieanalitycznych r\'owna\'n r\'o\.zniczkowych o pochodnych cz\k{a}stkowych rz\k{e}du pierwszego},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {259--264},
year = {1906},
volume = {17},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1906_17_1_a7/}
}
Przeborski, A. O całkach nieanalitycznych równań różniczkowych o pochodnych cząstkowych rzędu pierwszego. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 17 (1906) no. 1, pp. 259-264. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1906_17_1_a7/