O pewnem zagadnieniu z rachunku funkcyj asymptotycznych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 17 (1906) no. 1, pp. 77-118
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1906_17_1_a2,
author = {Sierpi\'nski, Wac{\l}aw},
title = {O pewnem zagadnieniu z rachunku funkcyj asymptotycznych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {77--118},
year = {1906},
volume = {17},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1906_17_1_a2/}
}
Sierpiński, Wacław. O pewnem zagadnieniu z rachunku funkcyj asymptotycznych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 17 (1906) no. 1, pp. 77-118. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1906_17_1_a2/