O przedstawieniu analitycznem jednoznacznej gałęzi funkcyi analitycznej
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 16 (1905) no. 1, pp. 157-232
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1905_16_1_a9,
author = {Mittag-Leffler, G. and Dickstein, S.},
title = {O przedstawieniu analitycznem jednoznacznej ga{\l}\k{e}zi funkcyi analitycznej},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {157--232},
year = {1905},
volume = {16},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1905_16_1_a9/}
}
Mittag-Leffler, G.; Dickstein, S. O przedstawieniu analitycznem jednoznacznej gałęzi funkcyi analitycznej. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 16 (1905) no. 1, pp. 157-232. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1905_16_1_a9/