O sposobach wyprowadzenia prawa Kirchhoffa
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 16 (1905) no. 1, pp. 113-132
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1905_16_1_a6,
author = {Gorczy\'nski, W{\l}.},
title = {O sposobach wyprowadzenia prawa {Kirchhoffa}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {113--132},
year = {1905},
volume = {16},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1905_16_1_a6/}
}
Gorczyński, Wł. O sposobach wyprowadzenia prawa Kirchhoffa. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 16 (1905) no. 1, pp. 113-132. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1905_16_1_a6/