O przedstawialności analitycznej tak zwanych dowolnych funkcyj argumentów rzeczywistych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 15 (1904) no. 1, pp. 159-195
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1904_15_1_a11,
author = {Weierstrass, K.},
title = {O przedstawialno\'sci analitycznej tak zwanych dowolnych funkcyj argument\'ow rzeczywistych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {159--195},
year = {1904},
volume = {15},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1904_15_1_a11/}
}
Weierstrass, K. O przedstawialności analitycznej tak zwanych dowolnych funkcyj argumentów rzeczywistych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 15 (1904) no. 1, pp. 159-195. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1904_15_1_a11/