O własnościach pewnej całki wielokrotnej, będących uogólnieniem dwóch twierdzeń z teoryi wirów
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 13 (1902) no. 1, pp. 107-153
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1902_13_1_a2,
author = {\.Zorawski, K.},
title = {O w{\l}asno\'sciach pewnej ca{\l}ki wielokrotnej, b\k{e}d\k{a}cych uog\'olnieniem dw\'och twierdze\'n z teoryi wir\'ow},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {107--153},
year = {1902},
volume = {13},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1902_13_1_a2/}
}
Żorawski, K. O własnościach pewnej całki wielokrotnej, będących uogólnieniem dwóch twierdzeń z teoryi wirów. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 13 (1902) no. 1, pp. 107-153. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1902_13_1_a2/