O pewnem twierdzeniu elementarnem w teoryi grup podstawień
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 12 (1901) no. 1, pp. 136-138
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1901_12_1_a4,
author = {Miller, G. A.},
title = {O pewnem twierdzeniu elementarnem w teoryi grup podstawie\'n},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {136--138},
year = {1901},
volume = {12},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1901_12_1_a4/}
}
Miller, G. A. O pewnem twierdzeniu elementarnem w teoryi grup podstawień. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 12 (1901) no. 1, pp. 136-138. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1901_12_1_a4/