O oznaczeniu układu zasadniczego dla danego obszaru gatunkowego funkcyj algebraicznych zmiennej x
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 6 (1895) no. 1, pp. 106-128
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1895_6_1_a5,
author = {Mertens, F.},
title = {O oznaczeniu uk{\l}adu zasadniczego dla danego obszaru gatunkowego funkcyj algebraicznych zmiennej x},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {106--128},
year = {1895},
volume = {6},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1895_6_1_a5/}
}
Mertens, F. O oznaczeniu układu zasadniczego dla danego obszaru gatunkowego funkcyj algebraicznych zmiennej x. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 6 (1895) no. 1, pp. 106-128. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1895_6_1_a5/