O pewnej klasie funkcyj przestępnych i ich rozwijaniu na szeregi Fouriera
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 70-84
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1894_5_1_a8,
author = {Krygowski, Z.},
title = {O pewnej klasie funkcyj przest\k{e}pnych i ich rozwijaniu na szeregi {Fouriera}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {70--84},
year = {1894},
volume = {5},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a8/}
}
Krygowski, Z. O pewnej klasie funkcyj przestępnych i ich rozwijaniu na szeregi Fouriera. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 70-84. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a8/