Przyczynek do rachunków grafochemicznych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 47-54
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1894_5_1_a6,
author = {Boguski, J. J.},
title = {Przyczynek do rachunk\'ow grafochemicznych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {47--54},
year = {1894},
volume = {5},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a6/}
}
Boguski, J. J. Przyczynek do rachunków grafochemicznych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 47-54. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a6/