O rozwinięciach zbieżnych wewnątrz krzywych Cassini'ego
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 21-46
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1894_5_1_a5,
author = {Puzyna, J.},
title = {O rozwini\k{e}ciach zbie\.znych wewn\k{a}trz krzywych {Cassini'ego}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {21--46},
year = {1894},
volume = {5},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a5/}
}
Puzyna, J. O rozwinięciach zbieżnych wewnątrz krzywych Cassini'ego. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 21-46. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a5/