O całkowaniu równań różniczkowych cząstkowych ogólnych rzędu 1-go
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 175-182
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1894_5_1_a16,
author = {Stod\'o{\l}kiewicz, A. J.},
title = {O ca{\l}kowaniu r\'owna\'n r\'o\.zniczkowych cz\k{a}stkowych og\'olnych rz\k{e}du 1-go},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {175--182},
year = {1894},
volume = {5},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a16/}
}
Stodółkiewicz, A. J. O całkowaniu równań różniczkowych cząstkowych ogólnych rzędu 1-go. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 175-182. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a16/