O szeregach odwracających
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 146-159
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1894_5_1_a13,
author = {\.Zorawski, K.},
title = {O szeregach odwracaj\k{a}cych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {146--159},
year = {1894},
volume = {5},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a13/}
}
Żorawski, K. O szeregach odwracających. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 146-159. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a13/