O "prawie najwyższem" Hoene-Wrońskiego w matematyce. Artykuł drugi
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 123-145
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1894_5_1_a12,
author = {Dickstein, S.},
title = {O "prawie najwy\.zszem" {Hoene-Wro\'nskiego} w matematyce. {Artyku{\l}} drugi},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {123--145},
year = {1894},
volume = {5},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a12/}
}
Dickstein, S. O "prawie najwyższem" Hoene-Wrońskiego w matematyce. Artykuł drugi. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 5 (1894) no. 1, pp. 123-145. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1894_5_1_a12/