O granicach atmosfery
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 4 (1893) no. 1, pp. 154-168
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1893_4_1_a8,
author = {Rudzki, M. P.},
title = {O granicach atmosfery},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {154--168},
year = {1893},
volume = {4},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1893_4_1_a8/}
}
Rudzki, M. P. O granicach atmosfery. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 4 (1893) no. 1, pp. 154-168. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1893_4_1_a8/