Zasada największego wspólnego dzielnika w zastosowaniu do teoryi podzielności liczb algebraicznych
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 4 (1893) no. 1, pp. 95-153
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1893_4_1_a7,
author = {Sochocki, J.},
title = {Zasada najwi\k{e}kszego wsp\'olnego dzielnika w zastosowaniu do teoryi podzielno\'sci liczb algebraicznych},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {95--153},
year = {1893},
volume = {4},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1893_4_1_a7/}
}
Sochocki, J. Zasada największego wspólnego dzielnika w zastosowaniu do teoryi podzielności liczb algebraicznych. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 4 (1893) no. 1, pp. 95-153. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1893_4_1_a7/