O zasadniczych wzorach refrakcyi astronomicznéj
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 4 (1893) no. 1, pp. 44-55
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1893_4_1_a2,
author = {Birkenmajer, Ludwik},
title = {O zasadniczych wzorach refrakcyi astronomiczn\'ej},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {44--55},
year = {1893},
volume = {4},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1893_4_1_a2/}
}
Birkenmajer, Ludwik. O zasadniczych wzorach refrakcyi astronomicznéj. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 4 (1893) no. 1, pp. 44-55. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1893_4_1_a2/