O teoryi cynetycznéj zjawiska Joule'a
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 2 (1890) no. 1, pp. 75-92
Cet article a éte moissonné depuis la source Library of Science
@article{PMF_1890_2_1_a4,
author = {Natanson, W{\l}.},
title = {O teoryi cynetyczn\'ej zjawiska {Joule'a}},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
pages = {75--92},
year = {1890},
volume = {2},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1890_2_1_a4/}
}
Natanson, Wł. O teoryi cynetycznéj zjawiska Joule'a. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 2 (1890) no. 1, pp. 75-92. http://geodesic.mathdoc.fr/item/PMF_1890_2_1_a4/